خرید سالمون لذیذ و آشنایی با دستورالعمل های محبوب سالمون کبابی در دنیا

خرید سالمون لذیذ برای پخت کبابی چه بصورت فیله و استیک، ایده آل و مناسب است.خرید سالمون لذیذ و پخت ان به نحوی سالم  بسیار مهم است. این ماهی سالم و گوشتی است که بسیار خوش عطر و طعم است. خرید سالمون لذیذ با این دستور العمل ها طعم دلپذیر جدید، به آن می بخشد.

پوست در هر دو برش به شما در نگه داشتن انسجام گوشت ماهی در حین پخت و پز کمک می کند.

در این مقاله به برخی از روشهای کباب کردن ماهی سالمون که بسیار سالم و خوش خوراک است اشاره نموده ایم و این تنها برخی از دستورالعمل های ساده در نحوه کباب کردن ماهی سالمون نروژی است.


خرید سالمون لذیذ برای سالمون میسو کبابی

مزه دار کردن ماهی سالمون برای کباب با میسو (خمیرسویا که متشکل است از سویا، نمک و مخمر است) که یک طعم دهنده کاملاً شگفت انگیز است ،یک وعده غذایی سریع و آسان است که می تواند در مدت زمان کمی تهیه شود. دفعه بعد که به عجله نیاز دارید غذا تهیه کنید، این دستور العمل عالی برای ماهی کباب میسو را در نظر بگیرید.

 

فیله های ماهی سالمون با لیمو

یک روش سریع و آسان برای کباب کردن ماهی بزرگ، این دستور العمل از فیله ماهی به همراه لیمو و شوید چیزی خارق العاده به دست می آید. می توانید این غذا را حدود ۲۰ دقیقه آماده و مزه دار کنید. همچنین برای تهیه یک وعده غذایی کامل و تازه با طعم تازه  از فیله های ماهی سالمون، لیمو و مارچوبه کبابی استفاده کنید.

 

خرید سالمون لذیذ برای سالمون آتشی

این کباب سالمون که از مخلوط ادویه آسیایی الهام گرفته و سریع کباب می شود، حاوی یکی از طعم دهنده ترین غذاهای سالمون است. سس سویا، فلفل ، زنجبیل و روغن کنجد تنها معدودی از مواد تشکیل دهنده ای هستند که طعم های آسیا را به میز شام شما در ماهی سالمون می آورند.

ماهی سالمون چیلی و لیمو

زیره چاشنی عالی برای ماهی سالمون است و این مرینیت جلوه زیبایی به کباب شما می بخشد. ادویه ها مورد استفاده مانند آب لیموترش ، پودر فلفل قرمز و سیر ، زیره چاشنی یک ماهی سالمون کباب فوق العاده است. در این نوع دستورالعمل باید فیله هایتان به آرامی کباب شوند. بنابراین زمان پخت طولانی تر است و حدود ۲۰ دقیقه طول می کشد.

خرید سالمون لذیذ

 

ماهی سالمون با تخته چوب سرو

قرار دادن مواد غذایی بر روی یک تکه چوب هنگام پخت و پز – یکی از بهترین روش ها برای کباب کردن ماهی است. تخته یک عطر و طعم دودی به ماهی سالمون می دهد. این دستور العمل برای ماهی  روی تخته چوب سرو کمی زمان می برد (ابتدا باید تخته را خیس کرد حدود ۳۰ دقیقه و حدود ۳۰ دقیقه برای پخت غذا زمان نیاز است) اما کاملاً ارزش آن را دارد.

خرید سالمون لذیذ
خرید سالمون لذیذ

استیک ماهی سالمون

سرو استیک های سالمون با برنج یا سیب زمینی پخته شده و سالاد یک وعده غذایی سریع و آسان است. استیک های ماهی سالمون را می توانید با انواع سبزیجات خرد شده ریز مانند ریحان ، پیاز ، ترخون ، شوید ، جعفری ، آویشن و کره و نمک و لیمو ترکیب کنید. و سپس گریل نمایید.

 

خرید سالمون لذیذ
سالمون در سس باربیکیو

سس باربیکیو (معمولا رب گوجه یا سس کچاپ، سرکه، شکر یا عسل و ادویه های مختلف در تهیه آن مصرف می گردد.) و ماهی سالمون ممکن است ترکیب بعید به نظر برسد ، اما عطر و طعم های این سس برای کباب تعجب آور است و باعث طعم و مزه عالی سالمون کبابی می شود. از این سس هم به عنوان مزه دار کننده استفاده کنید و هم به عنوان یک سس هنگام سرو استفاده کنید.


خرید سالمون لذیذ برای سالمون پر از مواد

اگر فیله های نازک دارید برای  کباب کردن مشکل است، اما می توانید بین فیله ها را با موادی مانند پنیر پارمزان زیتون سبزیجات مانند ریحان و شوید پر و  با خلال دندان فیکس و به مدت بیست دقیقه کباب کنید. این دستور العمل ، ماهی کباب شده را همراه روغن زیتون استفاده کنید تا طعم بیشتری به آن ببخشد. قبل از قرار دادن ماهی حتماً گریل را خوب روغن اندود کنید. هنگام تهیه ماهی سالمون پر شده ، فقط مطمئن شوید که چاشنی خود را با دقت انتخاب کنید.

خرید سالمون لذیذ ماهی سالمون با آویشن و لیمو

این ماهی کباب سریع و آسان به همراه دستور تهیه آویشن و لیمو جالب است. اگر دوست دارید می توانید به جای آویشن خشک از گیاه تازه آن استفاده کنید. این دستور العمل به خوبی در هر دو نوع فیله ماهی سالمون و استیک ماهی سالمون کاربرد دارد.

خرید سالمون لذیذ
خرید سالمون لذیذ

سالمون کبابی تاکو

عاشق تاکو ماهی هستید اما هرگز با ماهی سالمون امتحان نکرده اید؟ تاکوهای ماهی کباب شده طعم بیشتری دارند و باعث ایجاد یک تاکو شگفت انگیز می شود. مزه دار کردن با ادویه ای که بخورد ماهی سالمون می رود مهم است.

 

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در reddit

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارش تلفنی 02122034831