خرید ماهی سالمون باکیفیت و نکات مهم که باید در هنگام پخت آن بدانید چیست؟

خرید ماهی سالمون باکیفیت

خرید ماهی سالمون

خرید ماهی سالمون باکیفیت خود به تنهایی می تواند یک دغدغه مهم برای دوستداران آن باشد. اما خرید ماهی سالمون باکیفیت یکطرفه قضیه است و نحوه صحیح پخت آن یکطرفه دیگر است. بنابراین برای اینکه خرید ماهی سالمون باکیفیت را تا مرحله پخت داشته باشید باید نکات زیر را در نظر گیرید.

با دانستن نکاتی می تواند از بزرگترین اشتباهات رایج در هنگام پخت ماهی ، کباب کردن ، برشته شدن آهسته جلوگیری کنید.
در مصرف ماهی سالمون نروژی یک پخت خاطره انگیز و دلچسب و با حفظ کیفیت و ارزش غذایی بسیار حائزه اهمیت است.

خرید ماهی سالمون باکیفیت
خرید ماهی سالمون باکیفیت

۱٫ خرید ماهی سالمون باکیفیت و اهمیت پوست آن هنگام پخت

اول از همه – پوست سالمون خوشمزه و سالم است! بنابراین هنگام پختن ماهی سالمون، پوست را نگه دارید. علاوه بر آن پوست یک لایه ایمنی بین گوشت ماهی شما و حرارت ایجاد می کند. برای پخت از سمت پوست شروع کنید و بگذارید تا ترد شود.
کشیدن کفگیر و برگرداند ماهی از قسمت پوست ماهی سالمون بسیار راحت تر از گوشت ظریف آن است. اگر آنرا نمی خورید فقط قبل از خوردن غذا آن را دور بریزید.

۲٫ پخت با دمای مناسب

اگر از گریل یا تابه استفاده می کنید ، ماهی سالمون را از قسمت پوست با حرارت زیاد بپزید تا پوست ترد شود. حدود ۹۰ درصد پختتان را از طرف پوست انجام دهید. رنگ گوشت هنگام پخت به صورتی شفاف تا سفید مات می شود. سپس طرف دیگر ماهی را با آرامی بپزید.

خرید ماهی سالمون باکیفیت
خرید ماهی سالمون باکیفیت

۳٫ زمان آماده سازی پخت

ما سه روش برای آزمایش پخت داریم. یک فشار ناگهانی با انگشت شما در وسط فیله است و می بیند که قطعات پوسته پوسته می شود یا خیر. همچنین می توانید این کار را با چنگال انجام دهید ، اما به احتمال زیاد فیله زیبایی خود را هنگام سرو کاز دست خواهد داد.
یکی از روش های دیگر این است که یک تکه نازک فلزی را درون ماهی قرار دهید و اگر گرما را احساس کردید یعنی ماهی آماده است. اگر خنک باشد یا به سختی گرم باشد ، به زمان بیشتری نیاز دارید. گوشت ماهی سالمون بعد از پخت باید نرم، لطف باشد و خشک نباشد.

۴٫ خرید ماهی سالمون باکیفیت و بهترین نحوه پخت

روش کبابی ماهی سالمون سالمترین و با کیفیت ترین است. کباب کردن فقط ۳۰ دقیقه طول می کشد. همچنین می توانید این روش را در کاغذ روغنی یا فویل انجام دهید . ماهی سالمون را با بسیاری از سبزیجات مورد علاقتان درون فر بگذارید.

۵٫ مزه دار کردن ماهی سالمون نروژی

بسیاری از افراد دوستداران عم بسیار طبیعی سالمون را امتحان کنند. اما برای مزه دار کردن ماهی سالمون از وسایل ساده تری مانند روغن زیتون ، آبلیمو استفاده کنید تا خوش طعم تر شود.

۶٫ خرید ماهی بی کیفیت

به این نکته بسیار دقت نمایید که ماهی سالمونی که خریداری می کنید تازه است و چگونه برای مان ارسال می شود.کیفیت ماهی می تواند به عوامل مختلفی وابسته باشد که بر روی رنگ و خواص آن اثر گذار باشد. بنابراین در خرید و نحوه پخت اینماهی بسیار مغذی و لذیدذ دقت به عمل آورید.

خرید ماهی سالمون باکیفیت

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارش تلفنی 02122034831