قیمت خاویار بلوگای تازه به چند عامل مهم بستگی دارد. مهمترین نکته تاثیر گذار کیفیت خاویار می باشد. کبفبت خاویار به عواملی مانند شکل دانه، سایز دانه خاویار، دان بودن و میزان چسبندگی خاویار، رنگ خاویار و استحکام دانه های خاویار بستگی دارد.

شناخت کیفیت خاویار کار ساده ای نیست. برای اینکه خاویار خوب رو تشخیص بدید اول از همه باید به استراتژی شرکتی که ازش خاویار رو میخرید  ایمان داشته باشید.

 این مسئله واقعا مهمه. تمام کیفیت خاویاری که توی قوطی هست اول به تفکر مدیریت برند برمیگرده که بخواد چه نوع کیفیتی رو داخل قوطی خاویار قراربده.

سایز دانه های خاویار:

سایز دانه های خاویار بلوگا هم عامل تاثیر گذارمهمی در  قیمت خاویار می باشد. و اگر صادقانه بخواهم بگویم دسته بندی خاویار به انواع بلوگا و بلوگا امپریال و یا بلوگای رویال به خود شرکت بستگی دارد . گاهی یک شرکت خاویار بلوگا با سایز  2.8 میلی متر را به عنوان بلوگای امپریال میداند و گاهی یک شرکت خاویار با سایز 3.2 میلی متر را به عنوان بلوگا امپریال معرفی می کند.

رنگ دانه های خاویار:

رنگ دانه های خاویار بلوگا متعیر است. از قهوه ای کمرنگ که حتی کاهی به طلایی نزدیک میشود تا قهوه ای پررنگ که به سیاه شبیه است.

اینکه کدام رنگ خاویار بهتر است فقط به سلیقه فرد بستگی دارد. بغضی افراد خاویار با رنگ روشن و برخی خاویار با رنگ تیره دوست دارند.

چسبندگی دانه های خاویار هم مهم است هرچه قدر خاویار دان تر باشد، خاویار مطلوب تری به حساب می آید.

تاریخ تولید خاویار هم نکته مهمی است که باید مد نظر قرار بدید. اگر شرایط نگهداری خاویار خوب باشد تا 6 ماه البته در شرایط وکیوم قابل نگهداری است. وکیوم به این معناست که درب قوطی خاویار باز نشده باشد و در دمای مطلوب خاویار نگهداری شده باشد.

اگر خواستید مشاوره در خصوص انتخاب نوع خاویار داشته باشید میتونید با ما تماس بگیرید. تیم خاویار تلاژن از متخصصین و دکترای آبزی پروری ملی و بین المللی هستند و قطعا با مشاوره صادقانه به شما در انتخاب خاویار خوب کمک خواهند کرد. 02122034831، 09120672395

 

خرید خاویار بلوگا امپریال

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سفارش تلفنی 02122034831