سوالات متداول

آیا سوالی دارید؟

_

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا به سؤال خود پاسخ دهید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

چگونه میتوانم محصول خود را خریداری کنم؟

مشتری گرامی شما میتوانید هم از طریق سایت به صورت آنلاین نوع محصول خود، نوع برش و وزن محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید و هم با تماس با شماره های شرکت محصول خود را سفارش دهید.

پرداخت هزینه محصول را چگونه انجام دهم؟

مشتری گرامی شما میتوانید هزینه محصول را به صورت آنلاین با تمامی کارت های که عضو شبکه شتاب است پرداخت نمایید.

زمان تحویل محصول چگونه است؟

مشتری گرامی برای سفارشاتی همچون خاویار سفارش اغلب در همان روز تحویل داده می شوند، برای سفارش ماهیان پرورشی، 24 ساعت طول میکشد تا محصول شما آماده شود همچنین برای سفارش محصولات تازه دریایی بهتر است 48 ساعت قبل سفارش خود را اعلام نمایید.

سفارش غذا چه مدت طول میکشد؟

مشتری گرامی برای سفارش غذای طبخ شده برای پرس های کم تعداد در تهران میتوانیدیک ساعت قبل اقدام نماید و در تعداد پرس های بیشتر برای مهمانی و مجالس خود 24 زودتر سفارش خود را بگذارید.

سایر سوالات

میزان گوشت فیش برگر آسان ماهی چقدر است؟

حدود 90% این محصول از گوشت ماهی و 10% باقی مانده از افزودنی ها دیگر است.

آیا طعم ماهی در غذا های طبخ شده دریای تان مشخص است؟

با وجود آشپزان حرفه ای در آسان ماهی سلامت غذای های طبخ شده دریایی ما کاملاً طعمی مطلوب و لذیذ دارد که متناسب با تمامی ذائقه ها است. علی رغم میزان زیاد گوشت ماهی در غذا های طبخ شده هیچگونه بو و طعم نامطبوع را حس نخواهید کرد حتی افرادی که ماهی نمیخوردند با مصرف این محصولات به غذاهای دریایی علاقه مند شده اند.

آیا بیمار ما که در حال شیمی درمانی است می تواند از خاویار استفاده کند؟

بله خاویار های شرکت در بسته بندی هایی طبق استانداردها وعاری از هرگونه آلودگی و از طرفی خاویاربه دلیل داشتن پروتئین و اسید های آمینه فراوان و سایر مواد مغذی مانند بمب انرژی عمل کرده و با توجه به اینکه بیمار در حال شیمی درمانی نمی تواند حجم زیادی غذا مصرف نماید و دچار کاهش اشتها می شود ، با مصرف خاویار به باز سازی سلول های بدن در این دوران کمک میکند و قوای از دست رفته بیمار را باز میگرداند.

آیا ماهی منجمدی که خریداری میکنیم خواصی دارد؟

بله انجماد ماهی طبق استانداردها انجام می­شود و چون ماهی بلافاصله از صید منجمد میشود خواص خود را حفظ میکند و عدم هر گونه فساد است و خواص آن بیشتر از نگهداری در فریزر خانگی است.

تا چه مدت میتوانیم ماهی را در فریزر خانه نگهداری کنیم؟

ماهی کم چرب تا 6 ماه و ماهی پرچرب را تا3 ماهی میتوان در فریزر نگهداری کرد .

از ما بپرسید

سفارش  تلفنی 02122034831