خرید خاویار طلایی و آشنایی با خاویار پر طرفدار آسترا تاسماهیان

خرید خاویار طلایی برای چه بسیارزیاد و جالب است؟ خرید خاویار طلایی چگونه است و این خاویار دارای چه ویژگی هایی است؟ در این مقاله با خرید خاویار طلایی و ارزش آن بیشتر آشنا شوید.

خاویار با کیفیت، نشان از لوکس بودن، نادر بودن و طعم بسیار خوشمزه آن است. خاویار طلایی آسترا یک خاویار برتر ایران است.

ماهی خاویاری آسترا از دریای خزر بسیار نادر است که به دلیل صید بیش از حد ماهی تقریباً در حال انقراض است. بنابراین باعث می شود آسترا طلایی از آبهای ایران حتی کمتر در دسترس بازار باشد. آسترا طلایی، مرواریدهای با رنگ روشن تری دارد که در مناسبت های خاص زیبایی خواص دارد.
این محصول دارای مقدار زیادی مواد مورد نیاز بدن است و افراد زیادی برای مصرف آن مشتاق هستند.

خرید خاویار طلایی

خاویار طلایی از گونه های تاسماهی روسی، تاسماهیی ایرانی و تاسماهی شیب تولید می شود. این نوع خاویار ازنظر کیفیتی بعد از خاویار فیل‌ماهی بلوگا است. اندازه آن به نسبت فیل‌ماهی کوچک‌تر است. رنگ‌دانه‌های خاویاری به رنگ خاکستری تیره تا خاکستری طلائی و سبز زیتونی است. بنابراین این خاویار بدلیل رنگ طلایشان به خاویار طلایی معروف است.

قیمت خاویار رویال آسترا بسته به اندازه بسته بندی و اندازه آن متفاوت است. در کل بدلیل ارزش این نوع خاویار کمی گران و در عین حال بسیار پر طرفدار است. خاویار طلایی یک ماده غذایی با ارزش است که به دلیل در دسترس بودن و دسترسی دشوار، نسبتاً گران است.

نمونه عالی دیگر خاویار، رویال آسترا است که در یک بسته بندی بزرگ و طلایی عرضه می شود. این مدل از خاویار قابلیت هضم بهتر و سبک تری دارد، همچنین به بدن کمک می کند پروتئین بهتر دریافت و جذب کند.

خرید خاویار طلایی
خرید خاویار طلایی

برخی از خصوصیات خاویار آسترا شامل موارد زیر است:

رنگ طلایی تا قهوه ای تیره
عطر مناسب با طعم ترد نزدیک به طعم فندق
دانه ها الاستیک هستند
استحکام متوسط و نرم و لطیف شوری سبک

معمولاً بسته بندی خاویار آسترا وزن کمی دارد با توجه به کیفیت عالی دانه ها که از سه گونه گرفته می شود و در دریای خزر زندگی می کنند.

خرید خاویار طلایی و نکات مورد توجه

خاویار طلایی ارزشمند را از مراکز معتبر تهیه کنید. و از سلامتی و استحکام خاویارتان یقین حاصل کنید. برای اینکه بتوانید یک خاویار آسترا اصل تهیه کنید بهتر است از مکانی مطمئن با رعایت تمام اصول بهداشتی خرید نمایید. به رنگ یکپارچگی دانه ها، شفافیت و بوی خاویار قبل از مصرف دقت نمایید.

خواص خاویار طلایی چیست؟

خاویارطلایی علاوه بر ظاهری جذاب و طعم فوق العاده اش دارای ریز مغذی و درشت مغذی های ارزشمند فراوانی است که بسلامتی و تندرستی بدن بسیار کمک می کند.

پروتئین بالای این نوع خاویار می تواند به ساختارهای مختلف بدن که نیاز به اسیدهای آمینه ضروری دارند کمک کند. پروتئین و واحد های آن در ساخت هورمون ها، عضله، آنزیم ها و بسیاری دیگر از ساختارهای بدن شرکت دارند.

از جمله خواص دیگر خاویار طلایی که بسیار متنوع است میتوان بسلامتی مغز و قلب، سلامتی گوارش و جذب و دفع درست، آرامشبخش و تسکین دهنده دردها، بهبود سرطان، ضد افسردگی، کاهش کلسترول بد خون، کاهش دیابت و سلامتی و جوانی و پوست اشاره کرد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در reddit

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سفارش تلفنی 02122034831